تبلیغات
امپراطوری گوگوریو - خبر فوری:جادوگر....به تاریخ آمد:آپدیت اطلاعات:(بروزرسانی:درامابینز):
محیطی برای دوستداران تاریخ و فرهنگ کهن کره

خبر فوری:جادوگر....به تاریخ آمد:آپدیت اطلاعات:(بروزرسانی:درامابینز):

دوشنبه 8 خرداد 1396 02:44 ب.ظ

نویسنده : مهریار گوگوریو
ارسال شده در: معرفی سریالهای کره ای ،مدتها قبل خبر دادیم که نویسنده ی محبوب مردم کره،کیم ایون سوک بازگشتش به تلویزیون را با یک درام تاریخی جشن خواهد گرفت.حالا اطلاعاتی جدید و تکمیلی از این سریال منتشر شده که بلافاصله و بدون صبر تا انتشار از درامابینز،دریافت و ترجمه شد.

از شما دعوت میکنیم در ادامه مطلب آن را مشاهده کنید.

به ادامه مطلب بروید.

آقای سان شاین نام این سریال جدید است.(Mr.Sunshine) که هنوز شبکه پخشش مشخص نشده است.

داستان سریال از سال 1871 (شاه گوجونگ<آخرین نفس های چوسون>)آغاز میشود که گروهی از سربازان و مقامات ایالات متحده آمریکا وارد چوسون میشوند تا با سران این کشور دیداری داشته باشند...در هنگام بازگشتشان،پسری از چوسون خودش را به جای یکی از سربازان آنان جا میزند و با کشتی آنها وارد آمریکا میشود.حالا او به عنوان یک سرباز در آنجا خدمت میکند تا زمانی که مامور میشود با گروهی از سربازان،در خاک چوسون استقرار یابند...

او در چوسون به عنوان یک سرباز آمریکایی در حال انجام ماموریتش است  تا اینکه عاشق یک دختر از خانواده ای اشرافی میشود....

نویسنده (کیم ایون سوک) میگوید:برای نقش اصلی این سریال یعنی پسر چوسونی-آمریکایی،یک ستاره خاص را در نظر گرفته ام که بزودی نامش اعلام خواهد شد.لوکیشن های مناسب این سریال هنوز وجود خارجی ندارند و قرار است پس از پایان فیلمنامه ام،ساخته شوند.

کارگردانی این سریال بر عهده لی یونگ بوک است که با این نویسنده  در ساخت سریالهای موفق و پرمخاطب نسل خورشید و گابلین همکاری داشته است.حضور این دو برای بار سوم در کنار هم دیدنی خواهد بود.

آقای سان شاین نیمه اول 2018 پخش خواهد شد.

تحلیل شما چیست؟؟

کدام یک از سریالهای این نویسنده و کارگردان را تماشا کرده اید؟؟؟

انجمن سومپی میگوید موفقیت این سریال قطعیست.چون دستان ماهر نویسنده و کارگردان معروف،بالای سر این پروژه قرار دارند.(هرچند تجربه ثابت کرده نباید قبل از پخش،در ژانر تاریخی موفقیت سریالی را پیش بینی کرد.)

بنظر شما کدام شبکه حاضر به پخش این سریال خواهد بود؟

آقای سان شاین شانس موفقیت(البته روی کاغذ)دارد؟؟

***
بروزرسانی:

درامابینز با انتشار خبری میگوید  بازه زمانی داستان سریال از سال 1871 تا 1905 را پوشش میدهد. این سریال قبل از پخش بطور کامل فیلمبرداری میشود و با بودجه ای بالا ساخته خواهد شد.هرشبکه ای که اقدام به پخش این سریال کند،برگ برنده خوبی را از آنِ خود نموده است.
بهار یا تابستان 2018(نیمه اول) محتمل ترین زمان پخش است.

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 8 خرداد 1396 03:23 ب.ظ