تبلیغات
امپراطوری گوگوریو - 2019 هیجان انگیز:بازگشت نویسندگان شش اژدهای پرنده به تلویزیون با tvN!:ساخت اولین سریال در دوره گوچوسون!:
محیطی برای دوستداران تاریخ و فرهنگ کهن کره

2019 هیجان انگیز:بازگشت نویسندگان شش اژدهای پرنده به تلویزیون با tvN!:ساخت اولین سریال در دوره گوچوسون!:

سه شنبه 22 اسفند 1396 12:22 ب.ظ

نویسنده : مهریار گوگوریو
ارسال شده در: اخبار شبکه های کابلی ،برای مشاهده کامل خبر،به ادامه مطلب بروید.


سرانجام این نویسندگان جادوگرِ تاریخ،که  قرار بود 2017 با سریالی به نام(آب عیق بهاری) که به ماجرای 6 وزیر شهید چوسون می پرداخت،به تلویزیون بازگردند،سرانجام در 2019 با فیلمنامه  (تاریخچه اسدال) در tvN حضور خواهند داشت.خانم کیم یونگ هیون و آقای پارک سانگ یون به تازگی مراحل پایانی نگارش فیلمنامه را آغاز کرده اند.

آسیاویکی دیروز اعلام کرد سریالی تاریخی به نام اسدال به سونگ جونگ کی(درختی با ریشه های عمیق،رسوایی سونگ کیون کوان) پیشنهاد شده است و هیچ خلاصه داستان یا دوره تاریخی ای مشخص نیست.حال انجمن شیکاگو طی آپدیتی،اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار میدهد:

اسدال نام پایتخت گوچوسون می باشد.بله گوچوسون!دوره ای تاریخی که خیلی کم و به احتمال زیاد هیچ سریالی در مورد آن ساخته نشده است.

نام سریال توسط انجمن شیکاگو،(تاریخچه اسدال) ترجمه شده است.

نویسندگان اثر هم نویسندگان سریالهای موفق جواهری در قصر،افسانه سودانگ،ملکه سوندوک،درختی با ریشه های عمیق و شش اژدهای پرنده خواهند بود و اگر سونگ جونگ کی این پیشنهاد را قبول کند،او برای دومین بار پس از (درختی با ریشه های عمیق) اینبار با (تاریخچه اسدال) با این دو نویسنده همکاری میکند.

tvN ساخت این سریال را برعهده گرفته است و سریال قرار است قبل از پخش،به خاطر پروداکشن سنگینش،بصورت کامل فیلمبرداری شود.

هنوز خلاصه داستانی از سریال منتشر نشده است.همچنین  کارگردان،تعداد قسمتها،تاریخ و روزهای پخش سریال  نیز مشخص نشده اند.

تاریخچه اسدال برای پخش در 2019 از tvN آماده خواهد شد.

**
طی یک سال اخیر،شاید این مهیج ترین خبری باشد که امپراطوری گوگوریو کار کرده است.

حضور نویسندگان قدرتمند در شبکه کابلی tvN،حضور احتمالی سونگ جونگ کی به عنوان نقش اول سریال و استفاده از دوره دست نخورده گوچوسون،شانس موفقیت بسیار بالایی دارد.

آیا سونگ جونگ کی بازگشتی قدرتمندانه را رقم خواهد زد؟

tvN با پرکار شدن در ژآنر تاریخی،روی موضوعات متنوعی نیز دست گذاشته است.رفت و آمد پزشک هو ایم در تاریخ(زندگی به نام تو)،رفتن یک پسر چوسونی به آمریکا و بازگشتش به چوسون به عنوان سربازی آمریکایی(آقای سان شاین)،غیب شدن یک ولیعهد چوسونی و بازگشتش پس از صد روز به قصر(همسر صد روزه) و حالا تاریخچه پایتخت گوچوسون،اسدال(تاریخچه اسدال).

شما نیز نظر خود را در مورد سریال بیان کنید.

گوچوسون،نویسندگان قدرتمند و شبکه متفاوت ساز tvN،شانس موفقیت خواهند داشت؟


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: سه شنبه 22 اسفند 1396 07:54 ب.ظ